






15 240 ₴
Знайомтеся з довгоочікуваною новинкою - універсальним мобільним газовим кемпінг-грилем Urban і Urban Vario. Ви мандрівник, любитель відпочинку на природі, любите ергономічні і зручні речі? - тоді компактний переносний газовий гриль Urban і Urban Vario саме те, що Вам потрібно! Будь-то невеликий балкон, маленька затишна тераса заміської дачі або пікнік з друзями на природі - ваш новий друг не залишить Вас без уваги, наповнивши повітря нотками апетитних ароматів свіжоприготованих гриль-блюд. Його виняткові зручність і універсальність обумовлені конструкцією і новітніми функціями, які втілили в цю модель інженери концерну Enders Colsman AG. І, повірте, не дивлячись на свої, на перший погляд, скромні розміри, Ваш новий помічник з легкістю дасть фору багатьом потужним колегам. Enders Urban - це 3 в 1: газовий гриль, газова плита і духовка. Наприклад, якщо Вам потрібно зварити гарнір - просто зніміть чавунні решітки та ваш гриль перетвориться в газову плиту, куди можна поставити каструлю з гарніром або першою стравою. Ну а якщо ви вирішили порадувати себе і своїх гостей смачною піцою або запашної випічкою - просто поставте всередину камінь для приготування піци (Ø 32 см) і через кілька хвилин чергове чудове блюдо з'явиться на вашому столі. Ще однією зручною особливістю цього гриля є можливість його роботи як від великого балона 12л (5кг) / 27л (11 кг), так і від маленького туристичного балона-картриджа 425 м Характеристики моделі Urban Vario повністю повторюють параметри основної моделі Urban, відмінність лише в зручному додатку - підставці для комфортної робочої висоти (80 см).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Enders |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип топлива | Газ |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Материал решетки | Чугун |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Встроенный термометр | Есть (в крышке) |
| Состояние | Новое |
| Европейский сертификат соответствия (CE), испытан и сертифицирован TÜV / GS | Есть |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Длина рабочей поверхности | 480 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 940 мм |
| Высота | 320 мм |
| Вес | 13.75 кг |
| Диаметр | 420 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Количество горелок | 2 шт |