



16 920 ₴
Революційна EEU-Технологія для ультра-економічного використання
Вуличний газовий інфрачервоний обігрівач ECOLINE PURE виготовлений з анодованого алюмінію і пофарбованої сталі. Пристрій має дві незалежні пальника потужністю 2 х 2 кВт. При роботі обігрівач інфрачервоний потік концентрується в центрі рефлектора і, відбиваючись від його дзеркальної поверхні, розсіюється на 90° і відстань до 4,5 м, створюючи комфортну температуру в зоні поширення теплових хвиль. Enders Ecoline має революційним дизайном і поєднує в собі екологічність і економію. Завдяки спеціальній конструкції пальників, при повній потужності до 4 кВт їх тепловіддача відповідає 12 кВт. При використанні обігрівача з одного пальником, викид CO2 скорочується на 83% (в порівнянні з іншими обігрівачами). Крім того, газовий інфрачервоний обігрівач Enders Ecoline з регульованими пальниками дозволяє направляти тепло в необхідну точку. Балон прихований в контейнері внизу пристрою. Обігрівач має комплект вбудованих коліс для зручності переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enders |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Безпека | Відключення при падінні, Датчик загасання |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Діаметр обігріву | 5 м |
| Потужність обігріву | 4000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2130 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозпалювач | Так |